Wat leer je?
In deze opleiding krijg je een helder en technisch onderbouwd overzicht van het volledige traject: van het lezen en screenen van opdrachtdocumenten tot juridische aandachtspunten, honoraria en risico-inschatting. De opleiding biedt een realistisch en technisch onderbouwd kader, zonder in detailtraining of workshops te vervallen.
Na deze opleiding:
- Begrijp je het juridisch en procedureel kader van overheidsopdrachten en hoe dit het verloop van een architectuuropdracht bepaalt.
- Ken je de belangrijkste aandachtspunten bij het lezen en screenen van opdrachtdocumenten, inclusief selectiecriteria, gunningscriteria en contractuele voorwaarden.
- Kan je inschatten welke overheidsopdrachten haalbaar, strategisch interessant en financieel verantwoord zijn voor jouw kantoor.
- Begrijp je hoe honoraria, vergoedingen en financiële risico’s binnen overheidsopdrachten zijn opgebouwd.
- Kan je valkuilen en aandachtspunten herkennen vóór je beslist om al dan niet in te schrijven voor een wedstrijd.
Je vertrekt met voldoende kennis en houvast om als architect bewuster, beter geïnformeerd en met meer vertrouwen overheidsopdrachten aan te gaan.
Praktisch:
- Ontvangst vanaf 08.30 uur.
- Start van de opleiding om 09.00 uur stipt.
- Er is een netwerklunch + pauzes voorzien voor alle deelnemers.
- Aantal uur opleiding: 5 uur.
- Afsluitende netwerkreceptie met receptiehapjes/tapasplank.
Ontvang tot wel 30% korting op het inschrijvingsgeld (excl. btw) dankzij de KMO-portefeuille. Registratienummer: DV.O101585.
Na afronding van de opleiding kan je als werkgever opleidingspremies (€10 per opleidingsuur) aanvragen bij Liberform.
Practica
LEUVEN
plaats(en) beschikbaar
De opleiding gaat door in STUK in Leuven.
- Met de wagen heb je vlakbij de betalende parking H. Hartparking is vlakbij (tegenover het ziekenhuis).
- Met het openbaar vervoer neem je bus 1 of 2 en stap je af bij 'Heilig Hart Ziekenhuis'. STUK (nr. 96) is dan 50m verderop.
Schrijf je vandaag in voor € 345,— excl. btw
Niet-ledenprijs: € 465,— excl. btw
GENTBRUGGE
plaats(en) beschikbaar
De opleiding gaat door in Bedrijvencentrum De Punt in Gentbrugge.
- Vlot bereikbaar met het openbaar vervoer.
- Met de wagen heb je toegang tot de bezoekersparking (22 plaatsen) en er zijn een 30-tal betalende publieke parkeerplaatsen ter hoogte van het einde van de Dulle-Grietlaan.
Schrijf je vandaag in voor € 345,— excl. btw
Niet-ledenprijs: € 465,— excl. btw