Nieuws

NAV zkt: medewerker vorming en promotionele activiteiten (Brugge)

23 september 2019

NAV, Netwerk Architecten Vlaanderen vzw is een sectororganisatie van en voor architecten. Naast belangenbehartiging staat NAV borg voor informatieverstrekking aan en ondersteuning van architecten. Dit onder meer door de organisatie van infosessies en promotionele activiteiten voor architecten. Ter versterking van ons team met standplaats in Brugge zijn we op zoek naar enthousiaste medewerker vorming en promotionele activiteiten.

Join us!

FUNCTIE

  • Als medewerker vorming en promotionele activiteiten versterk je ons team van 12 enthousiaste NAV-medewerkers in Brugge.
  • Je werkt binnen teamverband mee aan de operationele organisatie van  opleidingen, begeleidingstrajecten, werfbezoeken, openhuizendagen en beurzen. Eenmaal ingewerkt, word je onze drijvende kracht die instaat voor de coördinatie en praktische uitwerking van onze vormingen en promotionele activiteiten. Je leidt de voorbereiding in goede banen en volgt het geheel zowel praktisch als administratief van A tot Z op. Een hands on mentaliteit en affiniteit tot multitasking zijn je hierbij niet vreemd.
  • Verder denkt je mee over de conceptontwikkeling. In jouw rol werk je steevast nauw samen met jouw NAV-collega’s en management.
  • Kortom, je komt terecht in een uitdagende en afwisselende functie in een dynamische werkcontext.

 

PROFIEL

  • Wij mikken op een enthousiaste en ondernemende bachelor (eventmanagement, marketing en communicatie, sociaal werk, …)
  • Naast goede relationele skills ben je hands-on en oplossingsgericht.
  • Je bent een geboren planner die uitblinkt op vlak van proactiviteit, organisatie en opvolging.
  • Teamspirit is een must: je boekt graag resultaten en successen met anderen.
  • Je werkt methodisch en bent administratief sterk.
  • Occasioneel avondwerken en verplaatsingen binnen de regio Vlaanderen zijn part of the job.

INTERESSE?

Bezorg ons je CV via info@nav.be. We houden je op de hoogte. Wie weet tot binnenkort!

NAV, Netwerk Architecten Vlaanderen biedt je een boeiende en uitdagende functie in een dynamische en professionele werkomgeving. Je krijgt de nodige ondersteuning en ruimte om je verder te ontwikkelen. Bovendien kan je rekenen op een competitieve wedde,  bedrijfswagen, maaltijdvergoedingen en groeps- en hospitalisatieverzekering.