Nieuws

NAV zkt: medewerker activiteiten en projecten (Brugge)

23 december 2016

NAV, Netwerk Architecten Vlaanderen, is de grootste sectororganisatie van en voor architecten. Naast belangenbehartiging staat NAV borg voor informatieverstrekking aan en ondersteuning van architecten. Ter versterking van ons team in Brugge zijn we op zoek naar enthousiaste (m/v) medewerker activiteiten en projecten.

FUNCTIE
 

 • Als medewerker activiteiten en projecten versterk je ons team van 11 enthousiaste NAV- medewerkers in Brugge.
 • Je wordt hoofdzakelijk ingeschakeld voor de organisatie van diverse activiteiten voor onze leden-architecten en partnerorganisaties (infosessies, werfbezoeken, netwerkhappenings, vormingsmomenten) evenals bepaalde projecten (bijvoorbeeld de openhuizenweekends).
 • Eenmaal ingewerkt, sta je mee in voor de coördinatie en praktische uitwerking van onze activiteiten. Je leidt de voorbereiding in goede banen en volgt het geheel zowel praktisch als administratief van A tot Z op.
 • Verder denk je mee over de conceptontwikkeling. In jouw rol werk je steevast nauw samen met jouw NAV-collega’s en -management.
 • Je bouwt een netwerk uit van en hebt commerciële contacten met partners uit de bouwsector.
 • Kortom, je komt terecht in een uitdagende en afwisselende functie in dynamische werkcontext.


PROFIEL
 

 • Wij mikken op een enthousiaste en ondernemende bachelor (eventmanagement, marketing en communicatie, sociaal-cultureel werk …)
 • Naast goede relationele skills ben je hands-on en oplossingsgericht.
 • Je bent een geboren planner die uitblinkt op vlak van proactiviteit, organisatie en opvolging.
 • Teamspirit is een must: je boekt graag resultaten en successen met anderen.
 • Je werkt methodisch en bent administratief sterk.
 • Regelmatig avondwerk, flexibele uren en verplaatsingen zijn part of the job.

NAV, Netwerk Architecten Vlaanderen, biedt je een boeiende en uitdagende functie in een dynamische en professionele werkomgeving. Je krijgt de nodige ondersteuning en ruimte om je verder te ontwikkelen. Bovendien kan je rekenen op een competitieve wedde, aangevuld met extralegale voordelen.


Ga jij de uitdaging aan? Mail dan zo snel mogelijk jouw enthousiaste motivatiebrief met cv naar ADMB HR Services  via jobs@admb.be of registreer je online via onze jobsite www.admb.jobs