Bezoekers krijgen een unieke kans om een productieomgeving te ontdekken die normaal niet toegankelijk is voor het grote publiek.

Ontdek de weg van klei tot dakpan

Tijdens Open Bedrijvendag kunnen bezoekers het volledige productieproces van keramische dakpannen van dichtbij volgen, van de ontginning van natuurlijke grondstoffen tot het verpakken van de afgewerkte pannen. De productie verloopt volgens de modernste technologieën, met bijzondere aandacht voor een efficiënt gebruik van grondstoffen en energie.

Animatie voor jong en oud

Na het fabrieksbezoek is er gelegenheid om na te praten bij een hapje en een drankje. Deze gezellige afsluiter koppelt ontspanning aan solidariteit, aangezien de volledige opbrengst wordt geschonken aan Kom op tegen Kanker. Ook aan de jongste bezoekers wordt gedacht, met animatie en een springkasteel. Voor de organisatie van het evenement wordt bewust samengewerkt met lokale ondernemingen uit de regio. Op die manier wordt de lokale economie ondersteund en wordt bijgedragen aan een duurzame organisatie van het evenement.

Praktisch

  • Zondag 4 oktober 2026
  • 10.00 uur tot 17.00 uur
  • wienerberger Aalbeke
    Moeskroensesteenweg 296
    8511 Aalbeke

Mis deze unieke kans niet om keramische innovatie van dichtbij te beleven!

Van onze partner:

wienerberger is toonaangevend producent van duurzame bouwmaterialen en innovatieve oplossingen voor binnenmuren, gevels, daken en verhardingen. Dit zowel voor nieuwbouw als renovatie. Kwaliteit, esthetiek en duurzaamheid staan centraal in het aanbod.

Gerelateerde artikelen